September 11

Reklamy Bitcoinów wyświetlane poza bankami w Hongkongu, w celu rozpowszechnienia

Bitcoin Association of Hong Kong, który obejmuje ponad 5.000 członków skupionych na Bitcoinach, ogłosił dziś, że wykorzysta darowizny na zakup powierzchni reklamowych do zamieszczania reklam Bitcoinów, które będą edukować mieszkańców o zaletach i ryzyku pierwszej kryptokuranty.

Zgodnie z wydaniem, te reklamy Bitcoin będzie wyświetlany na trzech Bitcoin-tematycznie podwojonych tramwajów Bitcoin. Oprócz tramwajów, Stowarzyszenie będzie również wyświetlać logo Bitcoinów i wiadomości informacyjne na 20 billboardach w mieście, przez cały wrzesień do 8 października.

Te informacyjne przesłania mają podkreślić, dlaczego Bitcoin jest ważnym czynnikiem zmian, a także zawierać cytaty z internetowego pioniera marki Stewart i komisarza FCC T.A.M. Cravena. Ponadto wszystkie reklamy będą zawierały komunikat o zrzeczeniu się odpowiedzialności, który stwierdza: „Zrzeczenie się odpowiedzialności: Twój Bitcoin jest twoim obowiązkiem. Nie będzie żadnego ratowania ani luzowania ilościowego. Transakcje Bitcoinów są nieodwracalne. Nie nadaje się do prania pieniędzy.“

Jedno z ogłoszeń mówi:

Crypto twitter dzielił się kilkoma postami kampanii reklamowej, które były wyświetlane w dzielnicy finansowej miasta w spotach poza siedzibą Bank of China HK, HSBC i Standard Chartered HK. Niektórzy liderzy kryptońscy zastanawiali się, czy kampania miała na celu integrację finansową, czy też stanowiła wyzwanie dla banków:

Jednak współzałożyciel Bitcoin Association of Hong Kong Leo Weese twierdził, że nie była to „kampania reklamowa“ i dodał w oświadczeniu:

Celem jest głównie rozpoczęcie rozmowy na temat zalet Bitcoin, zwłaszcza w kontekście bieżących wyzwań gospodarczych … Myślę, że piękno tego jest to, że nie jest to reklama firmy, ale zamiast tego koncentruje się wyłącznie na samym Bitcoin, jako technologii destrukcyjnej (#GlobalInternetMoney), zabezpieczenie przed inflacją (#DigitalGold) i jako środek integracji finansowej (#BeYourOwnBank).

Niektórzy użytkownicy Twittera powiedzieli, że jest to największa kampania reklamowa Hongkongu o Bitcoin, jednak nie była to pierwsza. W zeszłym miesiącu, inny Bitcoin-centric reklama w Hongkongu pojawił się w Apple Daily, tabloid z siedzibą w Hongkongu, po jego założyciel Jimmy Lai został aresztowany przez rząd, w ramach protestu w sprawie ustawy o bezpieczeństwie Hongkongu.Copyright 2018. All rights reserved.

Veröffentlicht11. September 2020 von admin in Kategorie "Auflösung