September 26

CEO Square Jack Dorsey mówi, że Bitcoin ma klucze do ochrony.

Poświęcił też czas na dyskusję o tym, jak treści zapisane za pomocą Blockchains stają się skutecznie niezmienne.

Oslo Freedom Forum, podmiot działający pod skrzydłami Human Rights Foundation, czyli HRF, gościł cyfrowo prezesa Square Jacka Dorseya, który udzielił szybkiego wywiadu na YouTube. Podczas zaręczyn CEO pozytywnie wypowiedział się na temat największego atutu kryptońskiego Bitcoin (BTC).

„Całym duchem Bitcoinu jest na przykład zapewnienie godnego zaufania systemu w nieufnym środowisku, jakim jest Internet“, powiedział gospodarz i prezes HRF Thor Halvorssen w wywiadzie opublikowanym 25 września.

Komentarz Dorsey’a pojawił się w trakcie dyskusji na temat bezpieczeństwa i metod ochrony przed niepowołanymi stronami. „Zasadniczo wierzę, że bezpieczeństwo nie jest czymś, co można kiedykolwiek udoskonalić“, powiedział Dorsey. „To ciągła presja, by być 10 kroków przed napastnikami.“

W odniesieniu do Twittera, platformy, którą prowadzi również Dorsey, wymienił wiele pomocnych sposobów na utrzymanie przewagi nad napastnikami, w tym utrzymanie przez firmę poczucia wewnętrznej samoświadomości w zakresie własnego bezpieczeństwa i różnych zewnętrznych spostrzeżeń. Wspomniał również o doborze odpowiednich ram firmowych – „Upewnienie się, że budujemy odpowiednie bezpieczne systemy w ramach naszej platformy, tak abyśmy mogli mieć zaufanie do niezaufanego środowiska“, jak to określił.

Wejdź do Bitcoin. Dorsey wykorzystał ten atut i jego technologię jako przykład świeżych innowacji technologicznych, które torują drogę do większego bezpieczeństwa, czyniąc zaufanie mniej istotnym elementem. Wspomniał również o koncepcji i znaczeniu posiadania przez osoby indywidualne własnych możliwości dostępu i kluczy, co widać na przykładzie Bitcoin.

W dalszej części wywiadu Dorsey opisał również łańcuch blokowy i decentralizację jako zmianę krajobrazu treści online, które są organizowane przez wiele stron, a nie przez scentralizowane podmioty. „Łańcuch blokowy i Bitcoin wskazują na przyszłość i wskazują na świat, gdzie treść istnieje na zawsze, gdzie jest stała, gdzie nie odchodzi, gdzie istnieje na zawsze w każdym węźle, który jest z nią związany“, wyjaśnił.

W przeszłości Dorsey również wypowiadał się pozytywnie na temat Bitcoina, często opisując jego potencjał.Copyright 2018. All rights reserved.

Veröffentlicht26. September 2020 von admin in Kategorie "Android